Kalnu trases
Inventāra noma
Naktsmītnes
Pasākumi
Kafejnīcas
Pirtis
Izklaides
Kā nokļūt
Cenas
Jautājumiem
Foto galerijas
Vasara
Kontaktinformācija
Juris Stradiņš
GSM: 37129216473
Tālr.: 37164828176
juris@gaizins.lv
Pasākumi

 

  1.       ,,  AUTO  -  TRAKS  2019 ''       16.FEBRUĀRIS   

 

   

 

  

 

     

 

     PASĀKUMA  NOLIKUMS  UN  REĢISTRĀCIJAS  KĀRTĪBA.

                DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA SĀKAS AR 1.DECEMBRI.

 

 

         Dalībnieku reģistrācijā nepieciešams minēt :

         vadītāja vārdu, uzvārdu, agregāta marku un savu tālruņa numuru.   

        Dalības maksa katram agregātam 40,- EUR.

          Dalības maksā iekļauta LAF SAK (Latvijas automobiļu federācijas) vienreizējā licence.

       Reģistrētajiem dalībniekiem pie iebraukšanas pasākuma teritorijā svarīgi zināt sekojošo:

                           pilots plus viena persona, parējie, kā skatitāji

        Reģistrācija uz e-pastu:  juris@gaizins.lv , vai telefoniski.

                Tālrunis uzziņām : 29216473, 64828176.

 

       JAUNUMS.

                            '' AUTO  KARNEVĀLS ''   

      Visu disciplīnu reģistrētie dalībnieki, tiek aicināti izpušķot un izgreznot

         savus rumakus pēc savām fantāzijas iespējām ar visu, kas ir iespējams un

        sasniedzams.

                            DRESKODS  -  ZIEMASSVĒTKI  !!!

         Lampiņas, virtenes, astes un cepures, ziemeļbrieži un sniegbaltītes ...

                 Bez kritikas iespējām ...        BET !!!

           Uz apbalvošanu tiks aicināti ne trīs, bet arī ceturtais, katras disciplīnas skaistākais,

            dullākais, spožākais. Iespēja izpausties ikkatram dalībniekam.

      Pasākums aug, paliek arvien resnāks, tāpat arī BALVU FONDS, šogad jo īpaši !!! 

   DALĪBNIEKU SKAITS  pasākumam tiks samazināts, aptuveni par ceturtdaļu, 

    izvērtējot pagājušā gada sastrēgumus un grutībām pie organizētības, tādā veidā 

    uzlabojot pasākuma kvalitāti un reģistrēto dalībnieku komfortu.

 

       Disciplīnas:       

         - vieglās automašīnas bez pilnpiedziņas / RWD,FWD/,

                atļauts piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām

         - vieglās automašīnas ar pilnpiedziņu / 4x4/,

                atļauta piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām

         - džipu klases automašīnas,

                atļauts piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām

         - krosa motocikli (var būt riepas ar radzēm),

             * ar dībeļiem pie starta nepielaiž

         - kvadracikli ( tiek dalīti divās kategorijās)

                   - līdz 751 cc

                   - 751 cc un vairāk

         - hibrīdi ( inženiertehniskie sasniegumi dzīvē)

         - busi ( 4x4 )

       Starta secība katrai disciplīnai tiek izlozēta datorizēti, attiecīgās disciplīnas 

         ietvaros,  divas dienas pirms sacensībām.

 

       *** Pasākumu vadīs vislabākā Gaiziņa komanda kopsolī ar

             sporta veikala ''FANS'' aktīvistiem un EHR radiošova Party Service

              balsi  un autosportistu vienā personā [EX] da Bass .

          

    UN ... OFICIĀLAIS AFTERPARTY Madonas klubā BARBADOS

         kopā ar (EX) DA BASS, Alvis Still un VJ Kosmoss !

                     Sākums 23.00 un līdz rītam ...

        Ar AUTO TRAKS 2018 aprocēm - Afterparty varēs apmeklēt lētāk.

 

       Skatītājiem: vienreizēja iespēja būt klāt cīņā starp motoriem un

                         kalnu, azartu un cīņas sparu.

           Kafejnīca, pikniks un mobilā āras virtuve - viss atrodams turpat.

     Komfortam būs sagatavoti pārnēsājamie ugunskuri un malciņa.

               Lielā uguņošana un BIG lotereja skatītājiem.

          Ieejas maksa uz pasākumu  5,- EUR

       Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja uz pasākumu bez maksas.

      Automašīnu novietošanai paredzēti speciāli izveidoti stāvlaukumi

     un koplietošanas ceļa viena puse vadoties no uzstādītajām celazīmēm.

       Lūgums visiem automašīnu vadītājiem ievērot uzstādītās ceļazīmes

        un neskaidrību gadījumos jautāt padomu apkalpojošam personālam

        vai CSDD  ekipāžu darbiniekiem.

                   IR VĒRTS TO VISU REDZĒT !!!

         Iekasētie līdzekļi, kā ziedojums trases sakopšanai un Gaiziņa

           infrastruktūras pilnveidošanai.

 

                Starta secība un laiki: 

       Precīzi starta laiki vēl tiks koriģēti !!!  

 

         1. V/a bez pilnpiedziņas.

             ( 15 dalībnieki )

              Reģistrācija startam līdz 10.40

              Pirmais starts 11.00 

              Katram agregātam divi braucieni.

                          Apbalvošana 

         2. Kvadracikli.

              ( 15 dalībnieki )

             līdz 751 cc :  starts 11.50

              Reģistrācija startam līdz 11.30

             no 751 cc : starts 13.10

              ( 20 dalībnieki )

              Reģistrācija startam līdz 12.50

                    Divi braucieni, reģistrē labāko laiku

              + pusfināls, fināls, parādes brauciens. 

                           Apbalvošana. 

         3. Moči.

               ( 20 dalībnieki )

               Reģistrācija startam līdz 14.00

                Starts 14.25

            Divi braucieni, reģistrē labāko laiku

             + pusfināls, fināls, parādes brauciens.

                            Apbalvošana.

          4. Busi (4x4)

              ( 5 dalībnieki )

               Reģistrācija startam līdz 15.30 

               Starts 15.50

               Divi braucieni, fiksē labāko laiku.

                            Apbalvošana.

         5. Hibrīdi.

              ( 10 dalībnieki )

               Reģistrācija startam līdz 15.30 

              Starts 15.50 . Brīvais reglaments

                Žūrijas un skatītāju vērtējums.

                            Apbalvošana.  

         6. Džipi.

              ( 26 dalībnieki )

               Reģistrācija startam līdz 16.30

               Starts 17.00 

               Divi laiki, reģistrē labāko laiku.

               Pirmās vietas gandarījuma brauciens.

                            Apbalvošana.

              UGUŅOŠANA  - pirmā ( 19.20 )

 

          7. V/a ar pilnpiedziņu 

              ( 50 dalībnieki )

               Reģistrācija startam līdz 19.00

               Starts 19.30 

              Divi braucieni, reģistrē labāko laiku.

               1-ās vietas gandarījuma brauciens

             22.00 LIELAIS PASĀKUMA SALŪTS

                         Apbalvošana.

    Reģistrētie dalībnieki starta dienā reģistrējas vēlreiz, reģistrācijas

    telpā, veic maksājumu par dalību, aizpilda drošības regulas lapu

     un saņem starta numuru.

 

    Svarīgs nosacījums - ierasties ĻOTI laicīgi, ievērtējot

    iespējamos sastrēgumus uz piebraucamā ceļa tuvojoties

    pasākuma norises vietai.

     Kavējums netiek pieņemts kā arguments un  starts

     tiek zaudēts.

  Nedēļu pirms pasākuma visi reģistrētie dalībnieki tiks sazvanīti 

   galējam reģistracijas saraksta apstiprinājumam.

 

                            Uz tikšanos GAIZIŅĀ !!!

 

     REĢISTRĒTO  DALĪBNIEKU  SARAKSTS

                        '' AUTO TRAKS  2019 ''

 

    V/a bez pilnpiedziņas:

         1. Jānis Valujevs                Opel Astra Coupe

         2. Aivars Bajārs                 Golf 2

         3. Kalvis Tēts                    VAZ 2101

         4. Sandris Brīvulis              VAZ 2107

         5. Kārlis Arndts                 Honda Civic

         6. Vilnis Freivalds              Opel Omega

         7. Edgars Maksimovs        Audi 80

         8. Rolands Puravs             Lada Samara Evo

         9. Adrians Apsītis              Honda CRX Del sol turbo

        10. Jānis Tralla                  Audi 80 b4

        11. Artūrs Grigorjevs          Volvo 960

        12. Sergejs Grigorjevs        Volvo 960

        13. Juris Ābelīts                 Audi A4

        14. Andrejs Sadibovs         Golf 3

        15. Jānis Sproģis               BMV e30

              Klases reģistrācija beigusies

 

    Kvadracikli līdz 750cc :

          1. Jānis Burka                  Can Am Renegade 570

         2. Terēze Bērziņa             Polaris Sportsman 700

         3. Rolands Puravs             Can Am Renegade 570

         4. Ieva Sproģe                 Yamaha Grizzly 600

         5. Jurģis Seržants             Yamaha HZF 450

         6. Andris Kļaviņš              Yamaha  450

         7. Jānis Loze                   Yamaha Raptor 700

         8. Ritvars Ramis               Kawasaki KVF 750

         9. Lauris Klauģis               KTM 525

       10. Māris Sverns                Polaris Sportsman 700

       11. Normunds Liepiņš        CF Moto 500

       12. Guntis Lazdiņš             Kawasaki KVF 750

       13. Guntars Melbārdis        Yamaha Grizzly 650

       14. Aigars Lazdiņš             Can Am Renegade XMR 570

       15. Eduards Stefanovičs     Kawasaki 650   

              Klases reģistrācija beigusies

 

    Kvadracikli no 751cc :   

          1. Zigmārs Strautmanis   Can Am Renegade 1000

          2. Ivars Uss                   Can Am 1000

          3. Ingus Liepiņš             BRP Outlander 800

          4. Artūrs Stradiņš           Polaris Sportsman 800

          5. Rolands Ramis           Can Am Renegade 1000

          6. Armands Laptiks        Can Am Outlander 1000

          7. Ritvars Ramis            Can Am Renegade 1000

          8. Andis Baltiņš             Can Am Renegade

          9. Bruno Pētersons        Yamaha Grizzly

        10. Igors Šķeglovs           Can Am Outlander 1000

        11. Rolands Zvirgzdiņš     CF Moto 850

        12. Aleksandrs Kaļiņins     Can Am Outlander 1000

        13. Raimonds Zvirgzdiņš  Can Am Outlander 1000

        14. Ivo Roštoks               Can Am Outlander 1000

        15. Ingars Roštoks           CF Moto 850

        16. Sergejs Ivanovs         Can Am 1000

        17. Gunārs Bucenieks      Can Am 1000 

        18. Jānis Suhanovs         Can Am Renegade 1000 

        19. Uģis Veinbergs         Can Am 800

        20. Mārtiņš Putnieks       Can Am Renegade 1000

                Klases reģistrācija beigusies. 

 

         Salaveči sabraukusi - kaimiņam suni ...

           Audi b3 kabr.  ( Uldis Ozoliņš )   

 

     Moči :  

           1. Aigars Elksnis            Honda 450

           2. Kalvis Kušķis             DipDap TE300i

           3. Agris Biezais             KTM 300sex

           4. Aivars Kukojs            KTM 300sex 

           5. Agris Logins              DipDap TE300i

           6. Artūrs Irbe               IZH Planeta Sport 350

           7. Gunārs Ķepe            KTM 250 sxf

           8. Klāvs Manfelds         KTM exc 300

           9. Jānis Bērziņš            KTM 300tpi

         10. Jurģis Rauza            KTM 450

         11. Mārtiņš Egle            Suzuki 450

         12. Artūrs Dakša            Yamaha JZF 250

         13. Eduards Stefanovičs   KTM

         14. Raivis Meņģis           Honda CRF450   

         15. Iļja Dektjarjovs        Yamaha JZ 250

         16. Guntars Kļaviņš        KTM 250 tricikls

         17. Artis Dreimanis         Kawasaki kxf 250

         18. Leons Kozlovskis      Husqvarna FC 450

         19. Agris Putniņš

         20 Māris Fišeris             Kawasaki 450f

              Klases reģistrācija beigusies

 

           Salaveči sabraukuši - vēl vienu suni ...

              Audi b3 kabr.  ( Uldis Ozoliņš )

 

     Hibrīdi:

           1. Jānis Augulis            Kvadra DRAG - BIG

           2. Emils Mirošņiks        BETA bagijs

           3. Agris Veikšans         Luaz CCCP

           4. Mārtiņš Zariņš         Suzuki Vitara '' Pupucītis''

           5. Raivis Vilkauss        Bagijs '' Krokodils''

           6. Ints Freibergs         '' Zaļā Varde''

           7. Kristaps Segliņš       ''Maurojoša govs'' bagijs

           8. Renārs Feldbergs    Opel Buggy

           9. Gatis Kārkliņs          Long Travel Buggy

          10. Uģis Gailītis           BIGKvadr 200zs ''Salaveča mazais palīgs''

               Klases reģistrācija beigusies

 

     Busi : 

           1. Lauris Mikelsons           VW Caravelle

           2. Andris Detkovs             VW T5

           3. Jānis Zemlītis               VW T4

           4. Ivars Soldāns               VW T4

           5. Raivo Mikštaf               VW T5

                Klases reģistrācija beigusies

 

     V/a ar pilnpiedzinu :

            1. Nils Bernāns                      Audi

            2. Jānis Burka ''Čangals''        Audi

            3. Jānis Knape                      Audi 80

            4. Krisjanis Grava                  Audi 80

            5. Andris Pjatuņins                Audi 90

            6. Raitis Pirktins                    Audi a4

            7. Gatis Greivuls                   Audi a4

            8. Kaspars Ļubards               Audi 90

            9. Andris Vanags                  Audi a4

          10. Toms Zirnis                      Audi 80

          11. Ivans Berezņevs               Audi a4

          12. Mārcis Stūriška                 Subaru Impreza

          13. Gatis Gedroics- Jurago      Subaru Impreza

          14. Mārtiņs Vīrs                     Audi v8

          15. Oļģerts Vērmanis              Subaru Impreza STI RA

          16. Intars Greķis                    Audi 90

          17. Matīss Bauers                   Audi 90

          18. Edgars Jordāns                 Audi 90

          19. Agris Bērziņš                    Audi Coupe

          20. Rolands Vjaters                Audi 80

          21. Jānis Lamberts                 Audi 80

          22. Artis Bērziņš                    Audi Coupe

          23. Edgars Ciunels                 Golf 3

          24. Edgars Niedra                  Audi 80

          25. Ainārs Irbītis                    Audi 100

          26. Artūrs Stradiņs                 Subaru Legacy

          27. Valters Stradiņš                Subaru 1800 Super Turbo

          28. Agnis Ceļmalnieks            Audi a6

          29. Jānis Krūmiņliepa             Audi 90 b2 20v

          30. Rolands Kaucis                Subaru Impreza

          31. Vadims Bramans             Audi 90

          32. Niks Laube                     Subaru

          33. Ainis Pličs                       Audi Coupe 

          34. Zintis Kļaviņš                  Audi Alroad

          35. Aivis Žēpers                    Subaru S 3000

          36. Aigars Makars                 Subaru Impreza

          37. Vitauts Eniks                   Audi 90

          38. Jānis Seiksts                   Seat Leon Cupra

          39. Ivars Seiksts                   Audi a6

          40. Igors Detkovs                 Audi

          41. Agris Mikijanskis             Audi

          42. Dainis Atrasts                 Audi

          43. Jānis Kļaviņš                  Audi 80

          44. Kārlis Stepiņš                 Audi 80

          45. Romāns Kadackis           Audi

          46. Uldis Bāriņš                   Subaru Forester

          47. Aldis Vārpsalietis            Audi

          48. Igors Klementjevs          Subaru Impreza

          49. Aivars Gailums               Audi

          50. Jānis Griboniks               Audi a6 c4   

                 Klases reģistrācija beigusies

 

      Džipi:

           1. Nils Bernāns                   Jeep Grand Cherokee

           2. Uldis Auziņš                    Dodge Durango

           3. Aivars Ozols                    Mitsubishi Pajero Sport

           4. Normunds Pīķis               Opel Monterey

           5. Aivars Bajārs                  Toyota Land Cruiser

           6. Armands Ūdris                Nissan Navara

           7. Aigars Elksnis                 Toyota Hilux

           8. Aigars Bajārs                  SQ 5

           9. Aivars Tēts                     Nissan Patrol

         10. Roberts Stumps              Mitsubishi Pajero

         11. Staņislavs Markovs          Jeep Grand Cherokee

         12. Ritvars Kupcis                 Ford Ranger

         13. Kristaps Kļaviņš               Mitsubishi Pajero Sport

         14. Kaspars Muraška             Land Rover Discovery 2 

         15. Ēriks Jankevics                Land Rover Defender

         16. Armands Apsītis              Toyota LS 90

         17. Agris Šulcs                      Hundai SantaFe

         18. Dainis Atrasts                  Jeep Cherokee

         19. Āris Bebrišs                     Nissan Patrol

         20. Johannes Einemo (N)       MG 400

         21. Māris Supe                     Jeep ZJ 5.2i

         22. Andis Incinbergs             Mitsubichi L200

         23. Maruta Incinberga           VW Tuareg

         24. Māris Avotiņš                  Land Rover Discovery 2

         25. Artis Rudzītis                  Jeep Grand Cherokee 4.7

         26. Ints Freibergs                 MB 300 td   

                 Klases reģistrācija beigusies

 

 

     

  

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

REZULTĀTI   ( '' AUTO TRAKS 2018 '' )

 

  1.    ''  AUTO TRAKS  2017 ''    rezultāti/
  2.  Pasākuma rezultāti PDF formātā.

 

  1.    ''  AUTO TRAKS  2016 ''    rezultāti/
  2.  Pasākuma rezultāti PDF formātā.

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

               

 

 

 

            

    

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

       

 

 

    

 

 

      

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

.            

 

 

 

 

 

© www.gaizins.lv