Kalnu trases
Inventāra noma
Naktsmītnes
Pasākumi
Kafejnīcas
Pirtis
Izklaides
Kā nokļūt
Cenas
Jautājumiem
Foto galerijas
Vasara
Kontaktinformācija
Juris Stradiņš
GSM: 37129216473
Tālr.: 37164828176
juris@gaizins.lv
Pasākumi

   ''  AUTO TRAKS  2017 ''    rezultāti/

 Pasākuma rezultāti PDF formātā.

 

 

   ''  AUTO TRAKS  2016 ''    rezultāti/

 Pasākuma rezultāti PDF formātā.

   

______________________________________________________

                               AKTUĀLI !!!           

 

              ''  AUTO TRAKS  2017 ''    / 11. februāris/

 

      Dalībnieku reģistrācijā nepieciešams minēt :

         Vadītāja vārdu, uzvārdu, agregāta marku un savu tālruņa numuru.         

 

        Disciplīnas:      

         - vieglās automašīnas bez pilnpiedziņas / RWD,FWD/,

                atļauts piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām

         - vieglās automašīnas ar pilnpiedziņu / 4x4/,

                atļauta piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām

         - džipu klases automašīnas,

                atļauts piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām

         - krosa motocikli (var būt riepas ar radzēm),

             * ar dībeļiem pie starta nepielaiž

         - kvadracikli ( tiek dalīti divās kategorijās)

                   - līdz 751 cc

                   - 751 cc un vairāk

              * ar radžu riepām starts nav atļauts

         - Hibrīdi ( inženiertehniskie sasniegumi dzīvē)

         - busi ( 4x4 )

      Žūrijas balvas saņem visi spēcīgākie un atraktīvākie disciplīnu

       dalībnieki.

      Starta kārtība katrai disciplīnai tiek izlozēta līdz pirmā agregāta startam

       attiecīgajā disciplīnas sarakstā.

      Dalības maksa katram agregātam 20,- EUR.

        Reģistrācija uz e-pastu: juris@gaizins.lv , vai telefoniski.

                Tālrunis uzziņām : 29216473, 64828176.

    

        *** Pasākumu vadīs vislabākā Gaiziņa komanda kopsolī ar

             sporta veikala ''FANS'' aktīvistiem un, protams, neizbēgami

             EHR radiošova Party Service balsi, realitātes šova TV Zvaigzne

             finālistu un autosportistu vienā personā [EX] da Bass .

           ... tāpat visu sakārtot un izrunāt palīdzēs DJ MBerg.

 

        Skatītājiem: vienreizēja iespēja būt klāt cīņā starp motoriem un

                         kalnu, azartu un cīņas sparu.

           Kafejnīca, pikniks un mobilā āras virtuve - viss atrodams turpat.

               Lielā uguņošana un BIG lotereja skatītājiem.

          Ieejas maksa uz pasākumu  3,- EUR

                   IR VĒRTS TO VISU REDZĒT !!!

         Iekasētie līdzekļi, kā ziedojums trases sakopšanai un Gaiziņa

           infrastruktūras pilnveidošanai.

 

                         Starta secība un laiki:  

         1. V/a bez pilnpiedziņas.

              Reģistrācija startam līdz 10.40

              Pirmais starts 11.00 

              Katram agregātam divi braucieni.

              Apbalvošana 12.00

         2. Kvadracikli.

             līdz 751 cc :  starts 12.00

              Reģistrācija startam līdz 11.40

             no 751 cc : starts 13.45

              Reģistrācija startam līdz 13.15

                    Divi braucieni, reģistrē labāko laiku

              + pusfināls, fināls, parādes brauciens.

           3. Moči.

               Reģistrācija startam līdz 14.50

                Starts 15.10

            Divi braucieni, reģistrē labāko laiku

             + pusfināls, fināls, parādes brauciens.

           4. Busi (4x4)

               Reģistrācija startam līdz 15.50 

               Starts 16.15

               Divi braucieni, fiksē labāko laiku.

           5. Hibrīdi.

               Reģistrācija startam līdz 15.50 

              Starts 16.15 . Brīvais reglaments

                Žūrijas un skatītāju vērtējums.

           6. V/a ar pilnpiedziņu 

               Reģistrācija startam līdz 17.00

               Starts 17.30 

               Divi braucieni, reģistrē labāko laiku.

               1-ās vietas gandarījuma brauciens

               Apbalvošana 20.00

                   UGUŅOŠANA  - pirmā ( 19.00 )

           7. Džipi.

               Reģistrācija startam līdz 20.00

               Starts 20.30 

               Divi laiki, reģistrē labāko laiku.

               Pirmās vietas gandarījuma brauciens.

               Apbalvošana 23.00

            23.00 LIELAIS PASĀKUMA SALŪTS

 _____________________________________________

    Sacensību dalībnieki starta dienā reģistrējas vēlreiz jau

    konkrētai starta izlozei, veic maksājumu par dalību un

    aizpilda drošības regulas lapu.

    Svarīgs nosacījums - ierasties ļoti laicīgi, ievērtējot

    iespējamos sastrēgumus uz piebraucamā ceļa tuvojoties

    pasākuma norises vietai.

     Kavējums netiek pieņemts kā arguments un  starts

     tiek zaudēts.

 6 un 7.februārī visi reģistrētie dalībnieki tiks sazvanīti un tad

  taps galējais starta dalībnieku saraksts.

                                         Uz tikšanos !!!

______________________________________________

 

        REĢISTRĒTIE  DALĪBNIEKI

                      * AUTO - TRAKS  2017 *

 

       V/a bez pilnpiedziņas / RWD, FWD /

          1. Jānis  Valujevs           Audi coupe          apstiprināts  

          2. Jānis  Bērziņš            VAZ 2107 V8 4.4l  apst.

          3. Intis  Bērziņš             BMW E30             apst.

          4. Adrians  Apsītis         Honda crx Del Sol turbo   apst.

          5.  Uldis  Meļķis             VW Vento              apst.

          6. Artūrs  Grigorjevs       Volvo 960             apst.

          7. Sergejs  Grigorjevs     Volvo 960             apst.

          8. Kārlis  Romanovskis   Opel Astra F           apst.

          9. Aivars  Bajārs            VW Golf III            apst. 

        10. Pēteris  Bebris           Volvo V70             apst.

        11. .Helvijs  Plaudis         Volvo 244              apst

        12.  Staņislavs Mackevičs  Audi 100               apst.

        13. Andžejs Mešķerskis     VW Polo               apst.

        14. Aleksejs  Pliskins        Chrysler Grand Voyager   apst.

        15. Kalvis  Tēts               VAZ 2105             apst.

 

               KLASES  REĢISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!

 

            

    

 

       Kvadracikli / līdz 751 cc /

          1. Jānis  Loze              Yamaha Raptor                   apstiprināts

          2. Jānis  Trokša           Polaris Sportsman Forest      apst.

          3. Armands  Zariņš      Can Am 650                       apst.      

          4. Guna  Rušķe           Yamaha Grizly 700              apst.

          5. Ritvars  Ramis         Kawasaki KVF 750               apst.

          6. Lauris  Lielais          Kawasaki Brute Force 750    apst. 

          7. Harijs  Strazds         Kawasaki Brute Force 750    apst.

          8. Sandris  Dreika        Kawasaki Brute Force 750    apst.

          9. Artūrs  Vekters        Bombardier DS 650              apst.

         10. Uldis  Blāķis           Yamaha YFM 450                 apst.

         11. Andris  Blāķis         Kawasaki KVF 750                apst.

         12. Jānis  Jansons        Bombardier Baja 650            apst.

         13. Edgars  Ancans      Suzuki Ltr 450                     apst.

         14. Artūrs  Stradiņš      Polaris Sportsman 700          apst.

         15. Kristaps  Osis         Kawasaki Brute Force 750      apst.

         16. Kristaps Eglītis       Kawasaki Brute Force            apst.

         17. Lauris  Klauģis        KTM 525                           apst.

         18. Ingars Roberts  Sproģis  Yamaha Grizzly 600       apst.

         19. Rolands Puravs      Can- Am Outlander 570xmr    apst.

         20.  Armands  Potapovičs     Honda TRX 600           apst.

         21. 

         22. 

         23. Atis  Liepiņš           Can Am XTR 650                 apst.

         24. Kristaps  Bergs       Can Am 650                        apst.

         25. Reinis  Balodis       Suzuki 450                          apst.

         26. Nauris  Bokšs         TGB Traget                         apst.

             KLASES  REĢISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!

 

 

 

       Kvadracikli / no 751 cc /

          1. Andis  Baltiņš            Can-Am Renegade              apstiprināts

          2. Vairis  Rozītis            Can- Am Renegade 800       apst.

          3. Ūldis  Luguzis           Can- Am Renegade 1000R    apst.

          4. Ilmārs Ērmanis          Polaris Sportsman 850 xp    apst.

          5. Ritvars  Ramis           Can- Am Renegade 1000     apst. 

          6. Ronalds  Ramis         Can- Am Renegade 1000     apst.

          7. Armands  Laptiks       Can- Am Renegade 1000     apst.

          8. Matīss  Cers              Can- Am Renegade 1000     apst.

          9. Gunārs  Bucenieks     Can- Am Renegade             apst.

        10. Sergejs  Ivanovs        Can- Am Renegade             apst.

        11. Aivis Brimerbergs       Can- Am Outlander 1000     apst.

        12. Jānis  Legzdiņš          Can- Am Renegade 800       apst.

        13. Intars  Veigulis          Can- Am Outlander 1000      apst.

        14. Jānis  Madžulis          Polaris Scrambler 1000        apst.

        15. Mārtiņš  Neretnieks    Can- Am Outlander 6x6 1000   apst.

        16. Ivo  Roštoks             CF MOTO X8                       apst.

        17. Igors  Šķeglovs         CF MOTO X8                       apst. 

        18.  Jānis  Bogdanovičs    Can- Am Renegade 800 R       apst.

        19. Rolands  Puravs        Can- Am Maverick Turbo 1000R   apst.

        20. Zintis  Timofejevs      Can- Am XMR 1000                   apst.    

        21.  Edgars  Leflers          Can- Am 800                           apst.

        22. Andrejs  Vrehovs       Can Am Maverick XMR 1000        apst.

        23. Aivars  Vestmanis      Can- Am Outlander                    apst. 

        24. Jānis  Kivlinieks        Can- Am Defender 1000 XT           apst.

             Jānis  Pūķīts

           KLASES  REĢISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!   

 

       

 

 

       Moči

          1. Zigmārs  Kapteinis         Kawasaki KXF 250   apst.

          2. Edgars  Ozoliņš             KTM 525 sx           apst.  

          3. Edijs  Dortans               Husqvarna te 450   apst.

          4. Zigmārs  Rocis              KTM EXC 300         apst.

          5. Aigars  Elksnis              Honda 450             apst.

          6. Kārlis  Zariņš                Kawasaki kx 250      apst.

          7. Juris  Šļaukstiņš            KTM lc 640            apst. 

          8. Ingus  Krieviņš              KTM 450              apst.

          9. Intis Kārlis  Ezerkalns     KTM 65                apst. 

         10. Kalvis  Kušķis              KTM 300SEX          apst.

         11. Aivars  Kukojs              KTM 300SEX         apst.

         12. Raitis  Kalniņš               KTM 300SEX         apst.

         13. Klāvs  Manfelds            KTM 250EXCF        apst.

         14. Agris  Logins               KTM 300SEX          apst.

         15. Gunārs  Ķepe              Husqvarna TE300    apst.

         16.  Oskars  Pugovičs         Honda 450             apst.

         17. Agris  Bārda               KTM 250sx              apst.

         18. Oskars  Zods              Kawasaki kx250f       apst.

         19. Kaspars  Bārda           KTM 530exc             apst.

         20. Agris  Jauntēvs          Kawasaki kx250f        apst.

         21.  Pēteris  Sloģis           Yamaha WR 450        apst.

         22. Juris  Titovs                                            apst.

         23. Artis  Dreimanis         KTM sxf 350 ( 1.vieta 2016 )  apst.

         24. Vitālijs  Ovčiņikovs     KTM 300SEX              apst.  

         25. Valts  Valainis           KTM 525 exc              apst.

         26.  Valdis  Dzērve           KTM EXC 300             apst.

         27.  Ričards  Ancviesulis   Husqvarna 125           apst

         28. Marks Toms Jēgers    Honda 250                apst.

         29. Toms  Macuks           Husqvarna 450          apst.

         30. Artis  Radionovs        Honda CRX 450          apst.

                KLASES  REGISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!

 

               

         .   

      

 

       Busi ( 4x4 )

          1. Andris  Detkovs      VW T5  4mation            apst.

          2.  Rinalds  Rižovs       VW T5 Multivan             apst.

          3. Mareks  Drillis         Toyota Hiace 4x4           apst.

          4. Jānis  Zemlītis        VW T4 ( 2016g. 1.vieta ) apst.

          5. Jānis  Seiksts         Seat Alihandra                 apst.  

 

                KLASES  REĢISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!

 

       Hibrīdi

          1. '' DŽONITS ''      Dairis  Ozoliņš                   apst.

          2. '' G PROTO ''      Ģirts   Gailītis                    apst.

          3.  JD 6920 S         Raitis  Ungurs                   apst.

          4. Jeep Grand Cherokee (Bligzna)  Andrejs Tračš      apst.

          5. gsxr 1100 guad hillklimbpower   Jānis  Augulis    apst.

          6. Scania  Sbat - 111  6x6 1976.g  Toms  Engeris    apst.

          7. Polaris Ranger 6x6   Mārtiņš Siktars                     apst.

                             Ds 90x    Bruno  Siktars               

          8. Mitsubishi Pajero (DAKARA)  Jānis  Auziņš             apst.

           KLASES  REGISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!

 

       V/a ar pilnpiedziņu ( 4x4 )

          1. Rolands Vjaters          Subaru Impreza       apstiprinats

          2. Dzintars Stikuts         Audi Allroad 2.5 tdi   apst.

          3.  Edvīns Orlovs           Golf 4 form.            apst.

          4. Aldis Varpsalietis        Audi competition Q   apst.

          5. Agris Mikijanskis        Audi Q                     apst.

          6. Igors  Detkovs          Audi Q                     apst.

          7. Dainis  Atrasts          Audi Q                      apst.

          8. Lauris Bulmeisters     Audi 80 Q                  apst.

          9. Māris  Avotiņš          Audi allroad                apst.

        10. Kaspars  Vainovskis   BMW 330 XD              apst. 

        11.  Igors  Kostenko       Audi 90 tdi                  apst.

        12.  Kaspars  Lipskis       Audi A6                       apst.

        13. Mairis  Sarmulis       Audi Q                        apst.

        14. Helmuts  Baņukalns  Škoda Octavia Q           apst.

        15. Zane  Mūrniece        Subaru Legacy             apst.

        16. Madis  Imšs             Audi Q B2                   apst.

        17. Māris  Meļķis           Audi 90 Q                    apst.

        18.  Zintis  Kļaviņš         Audi A6 2.7 T               apst. 

        19. Ivars  Eihmanis       Audi A6 Avant               apst.

        20. Intars  Greķis          Audi 90 tdi                   apst.

        21.  Jānis  Akmentiņš     Audi Q                         apst.

        22. Matīss Zariņš           Audi Q                         apst.   x. v

        23. Juris  Kļaviņš          Subaru Legacy Outback   apst.

        24.  Māris  Spriņģis        Audi A6                        apst.

        25. Māris  Mellups         Audi 90 Q                     apst.

        26 .Pēteris  Peips          Audi A6 Q                     apst.

        27. Rolands  Kaucis       Subaru Impreza             apst.

        28.  Jānis  Krūze            Audi Coupe                    apst. 

        29.  Andris  Pjatuņins     Audi A4 Avant Q              apst.

        30. Artis  Bērziņš           Audi Coupe Q                 apst.

        31.  Kārlis  Stepiņš         Audi 80 Q                      apst.

        32. Klāvs  Mangalis        Audi 90 B2 Q                 apst

        33. Rinalds  Rižovs        Audi s2 tdi                     apst.

        34. Oļģerts  Vērmanis     Subaru Impreza              apst.

        35. Ainārs  Irbītis           Audi 100 Q                    apst.

        36. Gatis  Zvejnieks        Audi 90 Q                     apst.

        37.  Andris  Jermacāns     Audi S6                        apst.

        38. Sandis Žīgurs           Audi B4 Q                     apst.

        39. Toms  Zirnis            Audi A4                        apst.

        40. Andris  Lusts           Subaru s 3000                apst.

        41. Rūdolfs  Bogens      Audi 90 Q                       apst

        42.  Vadims  Bramans      Audi 90 Q                      apst

        43. Jānis  Burka             Audi 80                         apst.

        44. Agris  Bērziņš           Audi Coupe                    apst.

        45. Sandis  Zēģele         Audi Coupe                     apst.

        46. Didzis  Vāvers          Subaru Impreza STI RA     apst.

        47. Jānis  Lamberts        Audi 80 Q                       apst

        48. Jānis  Seiksts           Subaru Impreza               apst.

        49. Jānis  Verpakovskis   Volvo V70 XC                   apst.

        50. .Aigars  Makars          Subaru  /Makrejs /            apst.

        51. Uģis  Zvaigznītis       Subaru Impreza                apst.

        52. Jānis  Knape            Audi 80 Q                       apst. 

        53.  Elmārs  Terentjevs     BMW                             apst. 

        54. Igors  Klementjevs  Subaru Impreza                  apst.

        55. Aigars  Bajārs         Audi TT sport                     apst.  x

        55. Ritvars  Zamerovskis   Audi A6 Q                      apst.  x j

 

                 KLASES  REĢISTRĀCIJA   BEIGUSIES !!! 

 

 

 

                

 

 

       Džipi 

          1. Jānis Jursons              VW Touareng               apst.

          2. Māris Supe                Jeep ZJ 5.2                   apst.

          3.  Guntis  Skudra           Land Rover Discovery 2  apst.

          4. Andis  Incinbergs        Shevrolet Colorado         apst.

          5.Edmunds  Kozlovskis   Grand Cherokee V8 4.7    apst.

          6. Intars  Spīķis             Nissan Navara                 apst.

          7. Kaspars  Muraška       Land Rover Discovery 2     apst.

          8.  Ingars  Lielups          Vaz 21213                       apst.

          9.  

        10. Kaspars  Ješkins         Mitsubishi Pajero              apst.

        11.  Aivars  Ozols             Mitsubishi Pajero Sport      apst.

        12. Normunds  Pīķis        Opel Montery                   apst.

        13.  Maris  Graudiņš         Nissan Patrol                    apst.

        14. Uldis  Auziņš             Dodge Durango                apst.

        15. Kristaps  Briežkalns     Jeep Cherokee                  apst.

        16. Āris Bebris                 Nissan Patrol                   apst.

        17. Rihards  Riekstiņš       Jeep Renegade                 apst.

        18.  Bruno  Slisis              Volvo Xc 90                     apst.

        19. Edgars  Ķelpiņš          Suzuki Vitara                    apst.

        20. Juris  Priede              TLC                                 apst.

        21.  Uldis  Ozoliņš            Suzuki Jimny                     apst.

        22. Kārlis  Ancans            TLC 200                           apst.

        23. Edgars  Šņepsts         Subaru Forester S Turbo      apst.

        24.  Valdis  Madernieks     Volvo XC90 T6                   apst.

        25  Ints  Freibergs           MB 300 TD                        apst.

        26. Diks  Aivars              Nissan Patrol                      apst.

        27. Aigars  Meļņikovs      VAZ 2121                          apst.

        28.  Vadims  Seleckis       Suzuki Vitara                      apst.

        29. Māris  Stiprais           Nissan Patrol                     apst.   x

        30. Jānis  Sproģis           Mitsubishi Pajero                apst.

        31.Edmunds  Zāģeris     Jeep Cherokee XJ               apst. 

        32. Raivis  Melbārdis       BMW X5                           apst.

        33 Mārtiņš  Bērziņš         Land Rover Freelander 2     apst.

        34. Raivis  Poišs             Volvo XC60 (2016.g 1.vieta)  apst.

        35. Agris  Kalniņš           Mitsubishi Pajero                apst.

        36. Normunds Freimanis  Jeep Grand Cherokee           apst.

        37. Aigars  Bajārs            Audi SQ7                          apst. 

        38. Rolands  Spirģis        Mitsubishi L 200                nav apstiprināts

.            

 

 

     KLASES  REĢISTRĀCIJA  BEIGUSIES !!!

 

 

 

______________________________________________

   ARHĪVS    ARHĪVS    ARHĪVS

      REĢISTRĒTIE DALĪBNIEKI  2016 GADA PASĀKUMĀ

 

       V/a bez pilnpiedziņas /RWD, FWD/

          1. Jānis Valujevs            Audi Coupe

          2. Agris Borodušķis        Volvo V70 2.5 tdi

          3. Pēteris Bebris            Volvo V70 2.5 tdi

          4. Uldis Meļķis               VW Vento

          5. Artūrs Grigorjevs       Volvo 340

          6. Sergejs Grigorjevs     Volvo 960

          7. Romāns Jermolajevs   Peugeot 307

          8. Kalvis Tēts               VAZ 2105

          9. Staņislavs Mackevičs  Opel Vectra

         10. Gatis Pakalniņš         Chrysler neon

         11. Uldis Zavals             VW Golf 2

         12. Intis Bērziņš            BMW e30

         13. Bruno Slisis             BMW 525 d

         14. Gatis Zeiliņš            VW Golf 3

         15. Sandris Brīvulis         Vaz 2107

                1.  Jānis Bērziņš            VAZ 2107

                2.  Artūrs Soboņs         ZAZ 968M

                3.  Jānis Augulis           Citroen C 4

 

       Kvadracikli / līdz 751 cc /

          1. Sandis Mackevics     Yamaha Grizzly 660

          2. Jānis Loze              Yamaha Raptor 700

          3. Armands Laptiks      Kawasaki

          4. Rolands Puravs        Can Am 570

          5. Atis Liepiņš             Can Am 650

          6. Raivis Ūdris             Honda TRX 500

          7. Ainārs Kļimovičs       Yamaha 450

          8. Aigars Lazdiņš          Kawasaki Brute Force 750

          9. Matīss Cers             Yamaha Grizzly 700

         10. Gatis Ziemelis         Artic CAT 700

         11. Romāns Jermolajevs   Kawasaki 750

         12. Andris Blāķis          Kawasaki

         13. Uldis Blāķis            Yamaha 450

         14. Edgars Ancāns      Suzuki 450

         15. Sandis Vladimirovs  CF MOTO 450

         16. Dagnis Zareckis      CF MOTO 500

         17. Jānis Trokša           Polaris

         18. Aivars Bajārs          Suzuki 700

         19. Armands Zariņš      Can Am Outlander 650

         20. Indulis Sloka          Yamaha Grizzly 700

         21. Guntis Sproģis       Yamaha Grizlli 600

 

         Kvadracikli / no 751 cc /

          1. Kārlis Svārups      BRP outlander

          2. Ronalds Ramis     Can Am

          3. Ritvars Ramis      Can Am

          4. Eduards Grāvītis  BRP Outlander 1000

          5. Andis Baltiņš       Can Am

          6. Guntars Sokolovskis    Can Am Renegade XMR

          7. Jānis Puķīts         Can Am Maverick Turbo XDS 1000R

          8. Sergejs Ivanovs   Can Am

          9. Gunārs Bucenieks   Can Am

         10. Ivo Roštoks          CF MOTO X8

         11. Igors Ščeglovs      CF MOTO X8

         12. Jānis Sloka         Polaris Ranger 800

         13. Aivis Brimerbergs    Can Am 800

         14. Renārs Bedrītis       CF MOTO X8

         15. Eduards Kudiņš      CF MOTO X8

         16. Andrejs Stremjakovs   CF MOTO X8

         17. Zigmārs Strautmanis   Can Am Outlander 800

         18. Ilmārs Ērmanis        Polaris Sportsman 850 xp

         19. Aigars Krastiņš       Polaris Skrambler 900

         20. Ingus Lūsis           CF MOTO X8

                 # John Deere Gator 855 D

                 # John Deere Gator 825 i

   

         Moči

          1. Raivis Eikmanis      Yamaha 450

          2. Oskars Zods           Kawasaki 250 F

          3. Valdis Dzērve         KTM EXC 300

          4. Oskars Pugovičs    Honda crf 450

          5. Ruslans Dzenis       KTM 250

          6. Ilgvars Martemjanovs   Suzuki 450

          7. Artis Laiviņš            KTM 250

          8. Inguss Krieviņš       KTM exc 450

          9. Valts Valainis         KTM 525

         10. Artis Dreimanis      KTM 350

         11. Marks Toms Jēgers   Husqvarna tc 85

         12. Intis Kārlis Ezerkalns  KTM 65

         13.  Zigmārs Kapteinis    Kawasaki KXF 250

         14. Didzis Treimanis      Kawasaki kx 450 f

         15. Kalvis Kušķis           KTM 300 exc

         16. Aivars Kukojs         KTM 300 exc

         17. Markuss Upītis (11gadi)   KLX 125

 

     V/a ar pilnpiedziņu / 4x4 /

          1. Kaspars Lipskis          Audi A6 2.5 tdi

          2. Māris Spriņģis           Audi A6

          3. Ģirts Micis                VW Golf V 2.0 tdi

          4. Zigmārs Krauja         Audi 90 Q

          5. Pēteris Seleckis        Audi 80 Q

          6. Jānis Burka              Audi 80 Q

          7. Atis Ziemanis           Audi 90 Q

          8. Ingus Bārītis            Audi B 4 Q

          9. Uģis Zvaigznītis        Audi Allroad TDI

         10. Rolands Ustrisovs     Audi 90 Q

         11. Zane Mūrniece        Subaru Legacy

       &nb

© www.gaizins.lv